| GeOrGiAnA_7466 a întrebat:

Vreau si eu va rog frumos, niste site-uri cu anunturi cu masini de vanzare din judetul galati(mai exact opel astra breck diesel fabricat intre anii 2000-2011, sa nu depaseasca pretul de 3900 euro). Va rog. HELP ME. FUNDA + CE MAI VRETI VOI! RASPUNS RAPIIDlove struck

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Se vede cat de varza esti... mersi pentru "stupid".

| GeOrGiAnA_7466 explică:

Am cerut un site concret, cu subiectul pe care il doream.Dar se pare ca unii romani sunt MUCI(ma refer la tine)winking...

| paulica22 a răspuns:

Georgiana uite aici : www.mvt.ro vad ca are din judetul Galati, oricum cumparatori iti pot veni si din alte judete nu neaparat cel de resedinta.