| PuFoShEl2001 a întrebat:

Buna TPU love struck M-am cam plictisit in ultima vreme... Aveti ideii despre ce pot face in timpul liber thinking

P.S►Funda◄

4 răspunsuri:
| Lariiiiiiii a răspuns:

Poti sa :
scrii in jurnal
citesti o carte
o ajuti pe mama ta
iti faci temele
iesi prin parc
mergi la suc cu prietenii
mergi la mall
iesi cu bicicleta/rolele
stai pe facebook
desenezi
scrii o carte pe Wattpad
te joci pe telefon pe Pou laughing
poti sa faci bratari sau ceva lucruri utile.
Pa.

| anoonym a răspuns:

Iesi in aer liber. d-tela sal incearca sa faci miscare. si daca e asa mai du-tesi prin cluburi dar nu permanent

| lalalalala6323 a răspuns:

Faci ceea ce iti place, te duci in parc, club, desenezi, ai multe de facut, fa doar ceea ce iti place si nu o sa te mai plictisesti.

| AmiRa33Rebeca a răspuns:

Fa ceea ce te face pe tine fericit/a! Poti citi o carte,nu e niciodata timp pierdut! Poti sa te intalnesti cu prietenii tai,sa faci teste psihologice,sa inveti,sa desenezi,sa compui o poveste/poezie in timp ce asculti muzica...Ti-am zis sa faci ceea ce fac eu, dar nu uita ca am inceput cu,, ceea ce te face pe tine fericit/a,,! Sunt o multime de lucruri de facut, nu exista,, ma plictisesc,, daca tu nu vrei asta! Distractie placuta!