| mara08 a întrebat:

in ultima vreme m-am cam plictisit in timpul liber, asa ca asi vrea sa îmi spuneti ceva filme nu neapărat horror, ceva gen " Carry" sau " Tarata in iad". Azi vrea sa ma uit cu prietena mea. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Xela90 a răspuns:

Buna eu iti recomand Jackie Chan la el ai sa razi cu lacrimi, nu conteaza filmele lui vechi/noi eu m-am uitat la toate filmele lui si am ras pana nu am mai putut. sau intra pe http://www.topvideohd.com/ e gratis poti viziona toate filmele. bafta!

1 răspuns:
| CrazyGirll a răspuns:

Nu ştiu thinking Încearcă să te uiţi la The women in black sau Ghajini. Poate îţi plac big grin.