| MishikiCrisy a întrebat:

Unde pot iesi cu niste prieteni (3-4 in total) in oras in zona Ploiesti? Eu organizez iesirea si nu vreau doar sa mergem sa mancam ceva, palavragim putin si gata. Vreau niste activitati mai captivante si sa fim implicati toti (deci vazutul unui film iese din discutie). Pentru cei care nu cunosc orasul si niste sugestii generale sunt bune. Niciunul nu stie bowling, biliard, poker, deci probabil si acestea ies din discutie. Sa ne plimbam prin oras/parcuri nu mi se pare potrivit pentru o zi de nastere, asa ca nu stiu ce alternative mai raman. Acasa la mine clar nu se poate din diverse motive. In oras vom sta cam 3 ore, nu foarte mult. Voi ce imi sugerati?

4 răspunsuri:
| MishikiCrisy explică:

Suna interesant, dar nu prea avem unde sa mergem in afara Ploiestiului, iar iesirea va fi cam peste 2 saptamani abia.

| Clorox a răspuns:

Daca aveam prieteni si ar fi fost ziua mea i-as duce undeva departe de civilizatie si unde peisajul sa te lase fara cuvinte, sa aveti o conversatie placuta, nu aveti nevoie de altceva! Asta bine-nteles, daca nu sunteti obsedati de tehnologie si puteti sa stati fara telefoane...
Acum tu faci ce vrei, asta-i doar parerea mea!
Apropo, este aproape halloween-ul (Stiu ca romanii nu-l sarbatoresc) du-te cu ei undeva mai creepy sau undeva unde puteti sa stai si sa vorbiti cu orele...

| Happy33 a răspuns:

Intr-un loc special... intr-un bar, intr-un parc... cauta pe net:locuri de atractie in Ploiesti

Întrebări recente