| Colby a întrebat:

unul dintre pestii mei nu vrea deloc sa stea in lesa, fuge de fiecare data cand il scot la plimbare prin iarba...

11 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Are personalitate... dar care e problema?thinking Ti-e teama ca iti mananca ramele?

| darrio2007 a răspuns:

Cumpara o lesa pe masura lui. Poate il strange la gat si nu poate sa latre.

| darrio2007 a răspuns:

Uitasem sa mai spun ceva.Nu uita farasul, maturica si pungulita sa ii aduni resturile din iarba.

| Barajag a răspuns:

Asa se numesc mai nou cainii tai?laughingScoate-l la plimbare prin padurehee hee

| thealchemist a răspuns:

Poate ca nu-i pui lesa corect. eu am avut problema asta, dar am rezolvat-o dupa ce am cumparat o lesa special facuta pentru pesti si veterinarul mi-a explicat cum sa o folosesc, pentru ca instructiunile erau neclare; poate ca asta e si problema ta, le-ai citit bine?

| maryana5 a răspuns:

I-a mirosit a pisici smug e pericol public asta rolling on the floor

| Anileda a răspuns:

E cam destept pestele tau.

O zi buna

Aniledă

| piciuk a răspuns:

Leaga-l de picioare! laughing

| zuzumic a răspuns:

Cumpara. i un acvariu mobil

| Nero_1949 a răspuns:

Ce tragedie... crrrrrred ca din cauza ca nu are cont pe TPU

| CrisSuCrissS a răspuns:

Poate vrea sa prinda pisicirolling on the floor.