| lorena_2024 a întrebat:

Buna,
va rog sa-mi dati niste programe de modificat poze in afara de funphosto si pizapbig grin

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Încercă photoscape, dacă vrei să faci poze de la 0, încercă photoshop cs5 (dar e greu cu ps cs 5. ).
Oricum recomand photoscape, când aveam 9 ani eu cu photoscape editam pozele big grin

| Robbu a răspuns:

Photoscape,photoshine,photofiltre

| G30RG3 a răspuns:

Photo intrument si photofiltrer

| nico6 a răspuns:

Fotomania

| Annd a răspuns:

Google Picasa happy Nu modifica poze ca photoshop,dar are tot ce este de baza, este un program sigur, nu se blocheaza, nu are virusi si nu cere multe resurse happy Bafta!

| adddaa a răspuns:

Eu folosesc photoscape si nu e rau deloc big grin

| Alexa99_2514 a răspuns:

Pai...Eu le stiu pe asteatongueizap, photoinstrument, photoedit, picasa, caption.com
phtofunia
funphtobox
photo505
loonapix
imagechef
funny.phto.to
faceinhol
dumpr
writeonit