| Foxitaa a întrebat:

vreau sa imi fac o pagina pe facebook in care vreau sa pun poze filmulete chestii amuzante povesti muzica tot felul de chestii...ma puteti ajuta? nu stiu ce tip de pagina sa aleg atunci cand creez pagina.m`am gandit la entertainment dar nu stiu ce categorie sa pun.si daca imi puteti da niste idei de nume pentru pagina mea..multumesc anticipat!:*

dau si funditahappy

Răspuns Câştigător
| Flipp3rPK a răspuns:

Fa-o community ca asa sunt toate paginile gen DeMotival, Papagali vorbitori etc. si in legatura cu numele nu stiu ce sa zic, a mea se numeste Flic-Flac si nu mi-a venit un nume mai bun in minte...incearca sa te mai gandesti

2 răspunsuri:
| Flipp3rPK a răspuns:

Nici eu nu am stiut ce sa pun asa ca am pus studio pentru ca se apropia cel mai mult, eu am o pagina cu tot felul de stiri si chestii de-astea

| Foxitaa explică (pentru Flipp3rPK):

Aha...si imi poti da te rog un nume pentru pagina mea? vreau ceva gen Domnishoara...sau nu conteaza.dau si funditahappy