| elena17pb a întrebat:

Vreau sa ma fac reprezentant la avon. Vreo idee cum pot?

Răspuns Câştigător
| shalalalala a răspuns:

Buna din moment ce ti-ai exprimat aceasta dorinta inseamna ca esti o persoana inteligenta care doreste un venit nou pe timp pe criza. Vei putea beneficia de o multitudine de benefici(bani, cadouri, oferte speciale pentru reprezentanti etc.) si am uitat sa mentionez ca este o afacere cu investitie 0 si profit garantat la orice comanda daca esti convinsa de ce vei face dai add light_dark1312@yahoo.com

11 răspunsuri:
| shalalalala a răspuns:

Te ajut eu :) imi dai un mesaj pe hi5 :) ca sa nu dau id, ca se gasesc multi cidati care sa imi dea add;)) http://lemon-candy95.hi5.com;) :*

| CrySsa_4535 a răspuns:

Din ce oras esti? trebuie sa gasesti pe cineva care este coordonator.

| RedNose a răspuns:

Buna! Eu sunt reprezentant daca vrei sa afli mai multe add alexutza_papushika_ty :*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt lider din zona 037 daca ti-ai exprimat aceasta dorinta inseamna ca vei avea ocazia de a te buruca de o multitudine de benefici(bani, cosmetice, reduceri, oferte speciale etc.) daca acum esti destul de motivata dai add light_dark1312@yahoo.com happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, eu sunt reprezentant avon si te pot ajuta daca vrei si inca nu te-ai inscris ca reprezentnt avon da-mi un mesaj la gabytza_love18@yahoo.com si te voi juta cu mare placere pupici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te sfatuiesc

| daniela_1438 a răspuns:

Buna! fac inscrieri pentru reprezentanti avon, daca doresti sa vb in legatura cu asta intra pe id-ul stancea. danyela si vei primi mai multe detalii

| elenas_2430 a răspuns:

Vrei sa fii unic/a in orasul tau?Vrei sa ai acces la brosura cu 2 campanii inainte?Vrei sa ai venituri suplimentare pe timp de criza? Vrei sa devii Trendsetter AVON?atunci cere mai multe informatii la id-ul meu elenas_avon_trendsetter.
In ce consta anvantajele a fi trendsetter Avon?
-esti in inainte cu 2 campanii fata de un repzenentant normal avon
-veniturile tale se inbunatatesc considerabil aiprocent pana la 30%(la suta) adica de exemplu daca ai o comanda de 550 de lei aprox 150 de lei sunt banii tai.
-primele 4 campanii ca nou trendsetter ai cadouri substantiale plus de asta in fiecare campania este imposibil sa nu primesti ceva cadou.adauga-ma in lista ta de emsenger si putem vorbi.eu in calitate de coordonator al tau mereu te voi ajuta unde ai neclaritatii.Incearca macar si vei vedea ca este un bun mod de a mai face niste banii in plus!
Nu conteaza din ce parte a tari esti!

| Felicia_4053 a răspuns:

Buna. Sunt Felicia Te-ai inscris ca reprezentant? Daca nu contacteaza-ma pe feliciaturcu@yahoo.com

| Felicia_4053 a răspuns:

Buna Elena. vroiam sa stiu daca te-ai inscris ca reprezentant. Daca nu contacteaza-ma pe feliciaturcu@yahoo.com

| Andrina a răspuns:

Sunt coordonator avon, suna-ma ca vei avea numai avantaje. 0733367019