| b0bo a întrebat:

Sunt un adolescent si vreau sa fac rost de niste bani stand acasa la calculator, imi puteti da vreo idee? (nu vreau sa fiu un reprezentant avon sau ceva de genul)

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Pai si ce vrei sa dai click-uri degeaba sa iti pierzi timpul si sa nu iei nici un ban? Tot varianta cu vanzarile este mai avantajoasa. Poti sa vinzi diferite produse direct de pe net, fara nici o investitie. Ce poate fi mai simplu de atat!?

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci? stii tu cum functioneaza economia asta? tu oferi un serviciu si in schimb ti se dau bani. Deci ce stii sa faci in mediul online incat sa fii platit?

| Chimied a răspuns:

Crezi că e aşa de simplu? Toti am sta pe internet şi am caştiga bani. Poti foarte uşor sa împarti reviste/ziare in cartierul tău. Sport la treaba