| antonelaa a întrebat:

vreau sa-mi spuneti niste jocuri care se joaca in gasca cu prieteni...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.poti juca minecraft (asta decat daca il avti instalati cu toti in caz in care vrei joc pe internet) Avioane
Tomapan
biscuite
X-O
Avioane
Tomapan
biscuite
X-O
Telefonu` american.
Telefonu` fara fir
-Foarfece piatra hartie
-Friptea
-Bzzzzzzzzzzzzzzz dacal stiti sa va zic cum e
Unu sta cu spatele si alti stau in spatele lui iar unu dintre voi care stati in spatele lui ii dati palme. doar unu nu toti odata. iar ala care sta cu spatele trebuie sa ghiceasca cine a dat. daca ghiceste ala care a dat sta in loku lui si tot asa
-Foarfece piatra hartie
-Friptea
-Bzzzzzzzzzzzzzzz dacal stiti sa va zic cum e
Unu sta cu spatele si alti stau in spatele lui iar unu dintre voi care stati in spatele lui ii dati palme. doar unu nu toti odata. iar ala care sta cu spatele trebuie sa ghiceasca cine a dat. daca ghiceste ala care a dat sta in loku lui si tot asa
Sper ca ti-am fost de ajutor

2 răspunsuri:
| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Ratele si vanatorii, mata-ascunsa, mata-catarata, adevar provacare sau procente