| vanessavane a întrebat:

Vreau si eu sa imi spuneti trucuri cu carti explicate. Va rog! Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| AndreeaRox a răspuns:

Cauta pe youtube.

Răspuns utilizator avertizat
| denysukafrumusika a răspuns:

Deci,ia din pachet toti "J","Q","K" si toti "A":pui o carte jos de preferinta JOKER care cica e regele care avea 4 fice acelea find Q pe care le pui in jurul lui adica cv de genul cum stau copii cand joaca "Ursul doarme" iar peste fiecare carte pui un K; J; si un A! K find barbatul, J copii; si A gardianul! apoi intorci cartile cu fata in jos si cica e noapte le iei pe toate cu exceptia JOKWR-ului pe care il lasi acolo si pui pe cineva sa taie de 4 ori! dupa ce a taiat le inparti in 4 perechi asa in ordinea care vin si A o sa fie toti intr-o pereche si la fel si cu celelalte! are si o poveste care e asa"Era n rege care avea 4 fiice care fiecare avea cate un tot si impreuna aveau cate un ccopil iar acea familie avea cate un gardian.Seara toata lumea s-a dus la culcare si a doua zi dimineata cand s-au trezit totate fetele eau intr-o camea toti barbatii intr-o camera toti cpoii intro camera si toti gardienii intr-o camera"! SFARSIT! sper ca ai inteles! astept funda!big grin

| vanessavane explică (pentru denysukafrumusika):

Stiam acest truc... Dar eu il stiam cu alta poveste. Mersi mult oricum!

| denysukafrumusika a răspuns (pentru vanessavane):

A nu stiam k il sti! cu placere!big grin

| Plamadeala_Pavel_1994 a răspuns:

Cauta in youtube si scrie in engleza sau rusa si o sa apara ceva