| Tyaa a întrebat:

vreau si eu statusuri ceva de genu:" niciodata nu stii ce vrei".
[fara situri]si cine da cele mai multe statusuri si frumoase dau fundita si vot.la restul' vootkiss.
Multumesckiss

4 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Băi da ce aţi luat-o toţi cu siturile? Vi se roteţte mintea a arheologie? Zi-le ''site-uri'' sau zi-le vorba aia a lu' tataie Vasile, ''site-uri''. Sau vrei să te aşzi undeva? Şi ca să îţi lămuresc şi întrebarea: Life isn't about waiting for the storm to pass, it's about learning how to dance in the rain(să traduc şi pentru engleza lu' peşte: Viaţa nu înseamnă să aştepti să treacă furtuna, ci să ştii cum să dansezi în ploaie).

| Girodelle a răspuns:

,,stau la poarta cimitirului si impart bilete'',,,din moment ce gandesti, macar fa-o cum trebuie'',, munca n-a omorat pe nimeni, dar de ce sa riscam'',, cine sapa groapa altuia.departe ajunge'',, cel care te face sa plangi, nu-ti merita lacrimile, iar cel ce ti le merita, nu te va face sa plangi'',

| Tyaa explică:

Auzi ma 4EverAndNever daca nu iti face placere sa raspunzi la intrebarea asta pentru ce dracu' mai dai raspunsuri care nu au nici o legaturaaoh go on...numa asa ca sa te afli si tu in treba nuoh go on.

| Baily a răspuns:

Daca glumesc cu voi pe messenger.va plangeți ca va iau la mișto dar nu e vina mea ca sunteți la fel de proaste ca fetele de la Indigo.