| pintexim a întrebat:

Buna vroiam sa va intreb daca pe tren ai voie cu animale daca da cat costa biletul?

3 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Normal ca nu, dar de ce animal e vorba?

| pintexim explică (pentru Jameson):

Este un caine de trei luni
Eu m-am documentat pe internet si am vazut ca cumperi bilet cu reducere 50% de bilet dar cainele trebuie sa aiba botnita si sa fie tinuta in lesa dar nu stiu daca mai merge si acum eu sper ca da in tren cainele sta numai 5 ore de la Bucuresti la tulcea

| Anka_2708 a răspuns:

Nu, in tren nu ai voie cu animale, sunt sigura de acest lucru deoarece sunt in domeniu