| anonim_4396 a întrebat:

Am parola la calculator.Adica un administrator cu parola.Si vreau sa imi fac un user al meu dar sa nu se vada.am cautat pe google "hidden guest account" si am gasit ceva dar nu mergea...

Multumesc anticipat, SoHay

Răspuns Câştigător
| Kattan a răspuns:

Yep, este foarte posibil.
Ai aici un link cu poze, ca sa nu mai stau sa scriu: http://helpdeskgeek.com/windows-xp-tips/hide-user-account-xp/
Ca sa te loghezi pe user-ul ascuns, apesi Ctrl+Alt+Delete de 2 ori si iti apare fereastra unde introduci user-ul si parola.

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Nu poti crea un "hidden guest account". Gandeste-te... daca ar fi "hidden", cum l-ai m-ai accesa? o.O'
O zi buna! happy