| cristina101010 a întrebat:

Mi-am pus parola la control panel/user acounts si nu mai stiu sa o scot...am cautat pe google, am gasit multe variante nimic nu merge nu pot sa vad contul de administrator, nu scrie nicaieri sa scot parola sau ceva de genul asta cum fac? stiu parola dar nu o mai vreau e enervant cand deschid calculatorul sa scriu parola sad... ajutati-ma plssssss crying((((((((((((

2 răspunsuri:
| adyth a răspuns:

Da, te loghezi pe contul de admin, intrii in start, click pe imaginea de deasupra listei si'ti apare o fereastra cu user accounts
dai click pe home, apoi lick pe accountul adminului si teoretic in stanga trebuie sa-ti apara remove password, iti va cere sa o rescrii si apoi finish happy

| cristina101010 explică:

Cum ma loghez pe contul de admin? nu imi apare nicaieri remove password, eu am aprins calc si am intrat in user acount; nu prea am experienta in astea:-D, help me! pls