| ddaiana16 a întrebat:

Cine mă ajuta și pe mine cu un răspuns. Deci: săptamana trecuta am fost la casa de la tara sa fac, curățenie. Surpriza mare am avut atunci când am deschis cuptorul adică un cuptor de copt pâine, și în el am găsit un ou. Menționez faptul ca în urma cu câteva luni am mai făcut curățenie în acel cuptor și nu era nimica. Îmi poate spune cineva ce poate semnifica aceasta chestiune cu acest ou! Va rog frumos aștept răspunsuri serioase!

3 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

L-a pus cineva acolo.Nu mai locuieste nimeni in casa aia?

| untu a răspuns:

Locieste cineva in casa asta de la tara? vedeti sa scufundati oul in apa, daca se ridica la suprafata inseamna ca este veche, daca sta oul sta la fundul oalei inseamna ca a fost ouat de curand si este proaspat! Este sferic sau oval?

| ddaiana16 explică:

Menționez ca nu sta nimeni în aceea casa, doar eu când mai merg sa fac, curățenie, iar la cuptor nu are nimeni acces deoarece e închis cu lacăt!