| SheIsCrazy a întrebat:

ziua mea de nastere va fi peste 2 saptamani (fac 13 ani) si vreau s-o sarbatoresk ca un party ca mult dans (normal... muzica house) si cred ca o sa fie aproximativ 10-15 persoane la un restaurant. plz ati putea sa mai imi dati idei ca petrecerea sa iasa cat mai reusita? FUNDITA :*

Răspuns Câştigător
| marpey16 a răspuns:

Fa totul ca la carte: muzica buna, un local reusit, foloseste apa cand tai tortul, ai grija sa nu stea nimeni jos si mai ales ca tu sa fii printesa si toata lumea sa te bage in seama. Daca nu aveti chef sa dansati tot timpul petrecerii, puteti juca adevar sau provocare, un joc potrivit pentru varsta asta. E chiar amuzant, mai ales cand nu il joci dupa obisnuitele reguli cuminti. Incerca sa umpli baloane cu confetii.Toti vor vrea sa le sparga! Daca nu vrei ceva foarte formal, puteti face concursuri de mancat diferite chestii... sau sa beti apa fara sa mergeti la baie. Dar daca vrei sa fie formal, da-le invitatii fara care sa nu poata intra, tine un discurs amuzant, si un program strict pe care sa il prezinte cineva. tongue