| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua tuturor!
Ce parere aveti despre arta martiala Ninjutsu? Ce credeti, este o tehnica buna de atac\aparare? Ce avantaje\dezavantaje are?
Funda pentru cel mai amplu raspuns!

6 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Inca un fan Naruto?!

| anonim_4396 explică (pentru 0x11111051):

Nici nu stiu ce e naruto! Daca ai de gand sa vorbesti aiurea fa-o altundeva! Eu merg la cursuri de Ninjutsu! Am vrut doar sa vad ce parere au altii despre aceasta arta martiala!

| 0x11111051 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mdaaa rostogoleste buzele incontinuare.

| SteelShadow a răspuns (pentru 0x11111051):

Mai, dar nesimtit mai esti! Iti pierzi timpul degeaba cu scrisul si enervezi si pe altii care nu au nicio vina! Nu stiu de ce mai raspunzi...eu am pus doar o intrebare cat se poate de ok...

| 0x11111051 a răspuns (pentru SteelShadow):

Si eu te-am intrebat cit se poate de ok. Caci 90% din oameni afla despre aceasta arta in anime-ul naruto. Si este plin cu astfel de intrebari:
Da ce e ninjutsu?
Da unde se invata ninjutsu?

Tu daca nu intelegi atunci nici nu raspunde. Nesimtit vezi in oglinda. Si eu nici nu aam incercat sa te enervez. Singur te-ai inervat. Si inchide-ti gura copchilule

| anonim_4396 explică (pentru SteelShadow):

Ok, hai sa ne calmam si sa nu ne mai certam. Nu ajuta cu nimic, doar ne incarcam cu energie negativa...
Ca sa stii si tu, eu fac parte dintre cei 10% care stiu despre Ninjutsu fara a stii ce este Naruto. Am vrut sa vad doar ce zic altii despre acesta arta mariala....ca mie mi se pare fain, nimic mai mult... Acum totul este ok?