| JaDiDaTa a întrebat:

Bunăă TPU! Deci, sunt la final de a 8-a şi trebuie banchet, cadouri, rochii chestii chestii. Diriga ne pune să facem un imn al clasei şi nu prea ştiu pe ce melodie sau negativ să facem. nişte idei, vă rog frumos? :-) Ăn al doilea rând, ne vom face tricouri personalizate. Cam cât ar costa? În al treilea rând, la final de clasa a 8. a voi primii un bichon maltez :-) :-) :-) :-X Ştie cineva pe oricine care vinde cu maxim 300 ron.? Nu vreau neapărat pedigree, vaacin şi celelalte lucruri... Fundiţă şi vă mulţu anticipatkiss kiss

Răspuns Câştigător
| JuliaRo a răspuns:

Pentru tricouri, incearca sa vorbesti cu oamenii astia: http://www.cadouripersonale.ro/blog/tricou-personalizat-cu-johnnie-walker/

1 răspuns: