| anonim_4396 a întrebat:

Bunăă!
Ştiu că mai este ceva timp până la Crăciun dar vreau să cumpăr cadouri la prietenii mei thinking
Sunt într-un grup în care majoritatea sunt băieţi laughing la fete ştiu ce să cumpăr dar la băieţi >.<. Mă gândeam la nişte tricouri personalizate care să îi caracterizeze.
Ce ziceţi?
Mulţumesc anticipatttt.

Răspuns Câştigător
| VintagePink a răspuns:

Tricourile sunt o idee foarte bună, însă cred că ai putea să dăruieşti ceva handmade, făcut de tine. Cred că ar impresiona şi ar avea o încărcătură emoţională mai mare. Baftă la dăruit!batting eyelashes

4 răspunsuri:
| cupydo0n a răspuns:

Suna bine ce vrei sa faci tu acolo.
Aici poti crea tricourile pe care le vrei iar apoi le comanzi: http://www.tricouri-personalizate.eu/
Bafta.

| TeodorL a răspuns:

Depinde si de buget. Daca mi-ai spune asa cam ce il pasioneaza pe fiecare ti-as raspude.

| Chiforescu_Cristi_1995 a răspuns:

Ar funciona si tricouri sau daca nu cumparale cate o caciula cu echipa lor preferata de fotbal

| funfunfun10 a răspuns:

Daca vrei sa le iei ceva cadouri mai interesante si ai si ceva bani, intra pe http://falit.net/, sunt tot felul de obiecte interesante acolo