| ÐεήγSzε a întrebat:

Bunaaa, daca aveti niste statusuri mai noi pentru fete. Daw Funditaa

Răspuns Câştigător
| izaaa a răspuns:

Http://www.nicething4u.blogspot.com/

e super blogu' asta!

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

-Sunt o mică fineţe invidiată de multe zdrente.
Ţi se potriveşte ţie, aşa drăguţă şi finuţă.batting eyelashes

| annaloveanna a răspuns:

1.Am fite pentru ca imi permit! Ai ceva de obiectat? Asa ziceam si eu!
2.Sunt atat de cool incat nici nu am nevoie de statusul asta.
3.Haha, si eu care credeam ca ai ceva mai bun de facut decat sa-mi citesti statusul.
4.Am avut o zi proasta si numai zambetul unui baiat dragut ma poate inveseli…
5.Sunt o adevarata finete… pacat ca sunt invidiata de multe zdrente
6. Ochi mari, buze frumoase, Toate fetele din jurul meu pe ea sunt geloase
7.♫♥♫♥ Prostia ne urmareste pe toti! Din pacate voi sunteti inceti, dar eu sunt cea mai rapida! ♫♥♫♥