| CurcubeuFaraCuLori a întrebat:

Buna :*

Hei AveTi Sa`mi Dati Si mie NisTe sTatusuri Pentru Hi5`:d puppy dog eyes

Cele Mai MulTe Si Mai FrumoaSe PrimeSc FundiTaa`love struck
MulTumesc >; d

Răspuns Câştigător
| Diana3 a răspuns:

Salut!
Iti las aici un site:http://sweety-things.weebly.com/

1 răspuns:
| ascovit a răspuns:

Sa`ti fie dor de mine!"

"[>."

Suflet din sufletul meu... fior din aceeasi iubire... :

. Aşa să trăieşti pe pământ, ca şi cum nu ai fi, iar la plecare să laşi un gol în urma ta..."

"... şi unde fericirea e singurul cuvânt, iar mâinile întinse pot cerul tot să-l strângă..."

"... Dar ştiu că lumea va rămăne rece şi inima-şi va-nchide tot mai mult..."

imaginea asta, o cunosti?;; )"

Uite. te la zambetul meu, cat mai e timp

Nu ai ce sa`mi faci...

Cum nu Te-aş putea iubi, cum nu Te-aş putea adora, când Tu… nu ai încetat să mă iubeşti chiar şi atunci când nu meritam deloc?

Zambetul meu inseamna:" Mi`e bine si singura." laughing"

"O stare de aia asea:" poti sa faci ce vrei de maine" smug smug"

Sa ramai fara respiratie tu : > cool : )))"

"Iar foto e pentru fetele care mă iubesc. Pentru ele mă să fie rolling on the floor :*"

Sa privesti razele soarelui, la fel cum privesti chipul meu...cand, odata era totul pentru inima ta...

""Si În curând tot ce a fost se va numi TRECUT

"Vezi ce fel se uită ăşşştia la noi? : )) cool"

"imaginea sufletului tau."

"! Realitatea lui sunt eu :-p

Nu am crezut niciodata ca "nu pot"; dar am stiut intotdeauna ca "nu vreau