| Piikaa a întrebat:

Bunaaa, vreau si eu statusuri tari, versuri din melodii sub forma unor statusuri si cat mai multe va rog. Dau fundita la cele mai frumoase!love struck

Răspuns Câştigător
| Pysko13 a răspuns:

Trecutu ingroapa incet greseala.
sh atunci tacutul prinde glas.
iar viata schimba fiecare pas.
privind totul altfel masurand din compas.
ce a fost se scade din ce este sh tot ce a ramas esti tu.love struck

chiar daca el nu o sa iti mai spuna noapte buna sau pe strada buna Ai prietene care te suna ca sa iti spuna Fata esti de 100 de ori mai buna decat aia pe care o suna!

Daca o sa simti vantul batand prea tare,
Daca o sa vezi cerul pierzand culoare,
Daca o sa vezi norii iesind din soare,
Daca o sa vezi ploaia cazand in mare inseamna k sunt acolo si eu.:X

Vad ca zâmbesti cred ca.ti surâde ideea Ai inima închisa, doar fiindca.i la mine cheia Daca nu.i cea potrivita? Nu te îngrijora! O sa sparg lacatu` si tot o sa ajung la ea!"

Traiesc fara sa stiu ce înseamna sa am inima, zâmbesc nu mai las sa cada nici o lacrima!"

Îl faceai fericit, era fericit Ca te avea din nou pe tine Si nu mai conta nimic

Eu nu tin cont c'afara ploua, ca'i zapada sau roua/Mie nu'mi strica vremea starile cum vi se întampla voua

Nu are rost ` ma uuit, privesc sh zic ` Daa, a fost.batting eyelashes

Imi place ca esti unic.Imi place ca esti aparte.Imi place ca te simt aproape chiar daca esti departeee` :-X

Am o fortsa`-n mine` care-mi spune` LUPTA` :X Nu o lasa` pe proasta asta chiar acum` sa te ajunga` :X:X

Stii;>.; x Dorintele sunt pe gratis >;] Eu Nu!; x

niciodata nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! cand toti prefacutii se prefac k` stiu. ridica doar degetu` mijlociu`?!

Sii cand vine vorba de iubire. Zi`le ca ma ai pe minne.happy

Orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste, dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l doresc.

Nu vreau sa reprezint totul pentru oricine.ci as vrea sa insemn ceva, pentru cineva anume

Sa-u IntamPlAt DeStUlE Ji nu ReGrEt nimic, E O Vorba : Ce nu tE OmOaRa tE fAcE Mai PuTeRnIk!

Alege ce iubesti. Apoi iubeste ce-ai ales!love struck

Aude ce vrea`. întelege numai ce`i convine`. oftica` te ca nu o doare de tinewinking

Sunt aia de care ti-a zis mata sa te ferestiwinking

Numai un Strop de Adevar Te v.a Stropi si Vei Sti Ca Iubesti! love strucklove struck

Cand Un copil Zambeste Pentru Prima Oara Ingeriiii canta Si Tot Cerul Se Deschide!

si mi`e atatt de bine! poate ca e mai bine pentru aman2.multa bafta cu "viitoarea"! big grin

Este atât de schimbata! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata!

problema ta?! e si problema mea:X
dai uh de belea?! dau si eu de belea:X
uh esti sora mea,asa a fost mereu:X
cat timp suntem impreuna,nimic nu e greu!

Ai fost cu mine, cu mine ai tras mereu. Si aici nu ma refer la bine, ma refer la greu!

Pooate Semanam dar Nui Sora Mea Pe Bune:X
Ma Ajutta Imi Da Sfaturri Bunee.E ce am mai scump pe lume

Oricand putem spune ca:"ne stim dintotdeauna!" In momente grele ne-am intins una`alteia mana!

Am o Prietena p`care Stiu ca Ma pot baza
Sh orice Ar fi,Ea e doar a Meah!:X

Si ce daca e lumea rea ma ajuta 'sora' mea si la rau da` si la bine nu se desparte de mine!:X!
Poate chiar stii ce zic sau poate o iei in gluma Dar sunt legata de tine ca un creion de guma! :X

Lantul problemelor chiar de va continua Ai mare speranta,caci sunt de partea ta! :X

Ea M-a Intarit "Fata,Mergi Inainte! O Sa Ai Parte Si De Fapte Nu Doar De Cuvinte :X

•Fiecare clipa pictata-n roz,Tre'sa recunosc, iti apartine, Si nici macar eu nu ma cunosc.Asa cum ma stii pe mine.

Sper sa iti placabig hug

2 răspunsuri:
| trompeta a răspuns:

Statusuti.ro alege-ti de aici

| Strawish a răspuns:

Sunt acum, unii ma vorbesc. Nu stiu sigur daca sa îi ignor sau sa îi pleznesc.

• Dedicatie pentru cel mare m-a distrus : Te cataloghez un cost, sau cel mai fraier fost!

Calca-ti pe orgoliu si raspunde-mi la intrebare: Daca te-as calca si eu pe inima ce ai zice, doare?; xx

Bazati pe grame, la orice pas e o ispită, haos total, dacă iti cauti ingerul pazitor, e sub masa`ntru`n bar

şi începeai să mă cerţi dar simţeam în vocea ta că erai gata să mă ierţi!

Siiii daca ma gandesc putin, nu-i drama`! Scuza-ma putin... dar am uitat cum te cheama!?!

Ramane prietena mea si cand plouua, mi-a promis ca daca una cade cadem amandoua

Cum sa-l iert cand orgoliul este pe primul loc? Cum sa-l uit cand pentru el as renunta la tot?"

*Nimeni nu intreabă de ea si nimanui nu ii pasă dacă e in camera ei, ascunsa sau a fugit de acasă

suufletuul meu e atat de elastiic incat proomit sa profiit la maxim!

hai lasa drama, mai bine da-ti si tu seama, ca poate nu o te astepti, si maine plec de tot, spui ca nu-s in stare dar sti si tu ce pot! :*.

CopilaRia e cea mai tare peRioada din viaTa, stii?! /mare` paCat ca e laSata in maNa un0r copii.

Suport orice durere, orice problema depasesc, dar cand vad ca plange ea innebunesc`!