| andreilucian2010 a întrebat:

Bunaziua, a murit Gheorghe Dinica, Dumnezeu sa il ierte!

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Nu stiu ce sa spun...chiar imi pare rau de el.
M-am uitat la multe filme in care a jucat si el, a fost un actor deosebitsadPacat de el, pacat ca ne-a parasit asa de repede nici nu mai am cuvinte!
Dumnezeu sa-l ierte!

15 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Cand eram mic adoram filmele cu Sergiu Nicolaescu, si in ele aparea si Gheorghe Dinica, sunt superbe filmele si replicile lui, a fost un mare actor. Dumnezeu sa il odihneasca in pace!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Dumnezeu sa-l ierte, a fost un mare artist si un om desavarsit.

| SweetCandy a răspuns:

Dumnezeu sa il aiba in grija!

| BUBULINA a răspuns:

Aoleuu
acum ne stresati cu aceste postari?
e a 7 postare pe ziua de astazi

Domnul sa-l ierte!
Dar ce atata jale '
e fost un simplu om. ca tine. ca mine. ca noi toti happy

A fost vru-un sfant de e atata jale?

| Giuly_3112 a răspuns:

Dumnezeu sa il ierte! o sa-l vedem pentru ultimaoara ca actor in aniela sad

| dadaaaaa a răspuns:

Dumnezeu sa il ierte!
Un mare actor s`a dus!

sadsadsad

| d33a a răspuns:

Mda... am vazut la tv... asta e.
Este Bulibasa sau Aurica din Regina ( pentru Creaa.ataa_mika )

| Chocolate a răspuns:

Cine e ala?straight face

| Chocolate a răspuns:

Odihneasca-se in pace!

| Chocolate a răspuns:

Ms pentru stupizi?waiting... dar daca nu stiu cine a fost omu! angry

| Bogdana a răspuns:

Odihneasca-se in pace! NIci acum nu imi vine sa cred ca a murit, parca mai ieri il vedeam la televzior.sad

| Aurelia a răspuns:

Desi nu am vazut vreun film cu acest actor, tocmai am vazut pe Wikipedia ca era un actor foarte cunoscut si talentat. Cu toate ca nu l-am cunoscut in vreun film sau teatru, intotdeauna ma intristeaza moartea cuiva, mai ales daca e vorba de vreun actor, cantaret etc...asa ca-i spun si eu: Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!

| vyol3ta a răspuns:

Cand am auzit. mi-au dat lacrimile... D-zeu sa il ierte, a fost un om bun...

| 4LeafCloves a răspuns:

Imi pare atat de rau. Chiar nu ma asteptam. sad Un actor extraordinar.
BUBU-LINA nu conteaza ca a fost doar un om si nici ce a fost el. Important e ca orice persoana care a murit a contat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A murit. asa, si?!