| Andreeaanon a întrebat:

Buunaa TPU`love struck! De unde sa iau si eu Gta Vice City?crying Am incercat si nu mergesad. Fuunda pentru cinee da cel mai rapid si bun raspuns:*!; x

2 răspunsuri:
| Desenezz a răspuns:

Buna il iei de pe apex dc ++ ///funda? http://download.apexdc.ro/

| RyugaHideki a răspuns:

Nu pot sa scriu site-ul laughing este ilegal XD (imi apare avertisment cu TPU... legea din nu stiu ce an, etc.desi nu e ilegal site-ul, este ceva de pe net care inseamna ca sunt piratate)
orice chestie gratis pe net este piratat laughing