| Butterflyaly a întrebat:

Buunaa!
Unde as putea vedea Eu de Revelion nu dorm? ...Aseara m-am uitat pe antena 1 si vreau sa vad si emisiunea de pe ProTv.
Multumesc.
funda.

Răspuns Câştigător
| xFakeSmilex a răspuns:

O poti vedea astazi pe ProTv. Este de la ora 16:30 pana la ora 19:00.

| Szocs_Arpad-zsolt_1977 a răspuns (pentru xFakeSmilex):

Am vazut reluarea dar lipsesc mult din emisiunea(roxana ionescu dans erotic, simona sensual cu andreea tonciu, laurettedans erotic, bianca dragusanu cu victor slav dans erotic si alti vedete care cante duet

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Incepe la ora 16.

| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

Salut! se da astazi in reluare de la ora 16 pana la 19.Bafta! big grin

| Dilavia a răspuns:

Pai mai da azi la pro tv am vazut la reclame ca mai da si azi! sau daca nu intra pe voyo dar e cu bani sau scrie la google eu de revelion nu dorm poate e pe youtube sau pe trilulilu sau pe teava stai sa caut eu pote gasesc si iti dau un link:am gasit un sit scrie pe el cand il mai da la pro tv vad ca il da azi la ora 16:30 in reluare uite linkul poate vrei sa afli mai multe:

http://tv.acasa.ro/eu-de-revelion-nu-dorm/luni

la multi ani! la multi ani 2013!

| HinaOnBike a răspuns:

Se difuzeaza reluarea de la 16.30 pana la 19.La multi ani!