| anonim_4396 a întrebat:

BUUNAAA! Maine este ziua unei colege, iar eu i-am cumparat o felicitare. Problema e ca... nu stiu ce sa ii scriu si sunt in criza de timp. Am cautat si pe net si nu am gasit nimic interesant (numai cu prosti si iubire, nimic prietenesc). Va rog ajutati-ma. Mersiii!

1 răspuns:
| irinuca2001 a răspuns:

Ai putea sa ii scrii ceva clasic (ex.La multi ani, Multa sanatate, Note bune etc.)sau sa ii rogi si pe ceilalti colegi sa scrie o urare sau sa se semneze pe felicitare.
Sper ca te-am ajutat.