| MrsBrunetzyka a întrebat:

Cam cat costa o cutie de bmboane din acelea cu coniac sau whisky?

9 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

In jur de 20 de lei big grin

| Parisblue a răspuns:

Pai de la 8 ron panaa la 40 ron, depinde. de ex bomboanele laroshell costa 8. 5 ron, da o cautare pe google sa vezi.winking

| eu09eu09 a răspuns:

Depinde in jur de 9-12 lei sau chiar 18 lei pls Fundabig grin

| DDDDDxxxxxx a răspuns:

In medie ar costa intre 5lei si 10 lei adica in bani vechi 50. 000mi -100. 000mi maxim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de magazin, gramaj si calitate 8, 10, 12, 15

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde sunt eu, stiu ca avem niste bomboane din astea si ar costa in jur de 5-10 leithinking

| ECUCI a răspuns:

Aproximativ 50 lei

| anamaria22 a răspuns:

Maxim 20 lei

| anonim_3682 a răspuns:

Poti sa te duci intr-un hipermarket si sa vezi acolo cat costa kiss