cami
| cami a întrebat:

Cam cate ore stati pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Alexandrinaa a răspuns:

Site-ul e deschis cam tot timpul, cand lucrez la computer, pentru ca am si messengerul deschis. Este insa cand ma apuca 1-2 ore in timpul noptii, ca atunci sunt mai libera. Cand pot, intru si raspund! happy Sau imi vine cate-o intrebare... happy

15 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Destul de mult... Poate 2 ore, poate mai mult. Sunt zile cand nu am timp deloc sa intru, iar in altele am mai mult. In plus conteaza foarte mult si de intrebarile puse. Daca sunt intrebari interesante despre care nu stiu foarte multe intai ma documentez si abia apoi raspund. Atunci dureaza mult mai mult...

Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Nu am calculat cat timp.
Cand am timp liber, intru si scriu!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

3-4 ore zilnic seara.

Janina
| Janina a răspuns:

Nu stiu, dar mult oricum...

daniela
| daniela a răspuns:

Depinde de ce timp am. 1 -2 ore pe zi. de ce sa nu recunosc, m-a cam prins acest site.

lolita
| lolita a răspuns:

Pe zi cam dua ore daca am timp, daca nu 10-15 minute

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Hmm.stau mai mult seara cand sunt obosita, sau cand nu ies cu prietenii.cred ca 2-3 ore happy

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

In timpul asta nu stau doar pe TPU, intru sa vad ce raspunsuri am primitbatting eyelashes Deci intru atat cat stau si online happy

| CriSslsa3 a răspuns:

Eu stau foarte mult pe TPU.Pentru ca mie nu imi place acest site. Yo ador acest site.Este super site-ul.

| sergiu2525 a răspuns:

10-15 minute ca ma plictisesc

| alexam a răspuns:

2-3 ore/ saptamana.

| miriam a răspuns:

Intre1 si 2 ore depinde cat timp am, poate si mai putin

| Ys a răspuns:

Pai stau mult cam o ora si dupa aia mai iau o pauza si revin...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| vladmandea a răspuns:

0:30