| SilentRain a întrebat:

Cate ore stati la servici?

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intre 8 si 13 media. Daca lucrez multe ore sant platit suplimentar si voluntar (daca vreau pot sa refuz dar daca imi convine le zic ca stau peste program) cum am chef.

| Hammurabi a răspuns:

Aici înțepenesc, băga-mi-aș. sad

| sofisis a răspuns (pentru Hammurabi):

Da ce cariera ai tu de esti teapan si ti-o bagi? laughing)))

| Hammurabi a răspuns (pentru sofisis):

laughing) N-am carieră, sunt doar un fiu ascultător care așteaptă să preia afacerea familiei.
Sunt la recepția hotelului și înțepenesc după primele 30 min. laughing))

| sofisis a răspuns (pentru Hammurabi):

Si bagatul? Ala de ce l-ai omis? Aaaaa, deci esti baiat de bani gata care invata sa fie umil si sa plece de jos? Felicitari. happy

| Hammurabi a răspuns (pentru sofisis):

La greci nu există "de bani gata".
Din păcate. laughing)
Chestia cu băgatul e personală. Aşa îmi exprim eu bucuria. laughing

| sofisis a răspuns (pentru Hammurabi):

Am inteles. Ca un catel care da din coada laughing)
Grecule, ma lasi. Voi cred ca ati inventat notiunea
Mai aveti peste tot chestii cu falusuri? laughing)) Am fost prima data in Grecia cand aveam 13 ani. Cu ai mei. Imagienaza-ti ce dragut a fost sa merg cu tata pe strazile pline de tarabe si magazine si sa vedem numai... penisuri sculate laughing) De vis!

| Hammurabi a răspuns (pentru sofisis):

Păi nu ştiu... e ceva de rău?
Că dacă e ceva de rău, eu de fapt sunt jumătate român. laughing))

| sofisis a răspuns (pentru Hammurabi):

Shit, credeam ca esti doar un grec care vorbeste impecabil limba romana ( dintr-un motiv inca de neinteles de mine). Da acu daca ai zis ca esti si roman, nu mai esti asa interesant laughing)))
Si da, e de rau sa fii cu tac-tu, sa ai 13 ani si sa ai numai p__i in jurul tau laughing))))

| Hammurabi a răspuns (pentru sofisis):

Frate, a-ți fost in Grecia.
Vrei sa cred că în toată Grecia sunt numai *** înşirate peste tot? laughing))
Ai nimerit într-o zonă. Asta e. Ghinion.
Bine că n-ai rămas traumatizată.
Sper. laughing

| sofisis a răspuns (pentru Hammurabi):

N-as spune traumatizata. As spune fascinata laughing))
Stii cum e la noi pe litoral? Plin de magazine pe o strada intreaga? Asa era acolo. Nu mai stiu daca eram in Atena. Desi parca acolo eram. Nu mai tin minte. Naiba, au trecut multi ani de atunci.
Nu vreau sa crezi nimic. Asa era acum tspe ani cand am fost eu laughing)tu ar trebui sa stii mai bine cum e acum. Poate acum s-au reprofilat si sunt numai pasarici, sa va mai clatiti si voi ochii, nu numai noi laughing))

| Hammurabi a răspuns (pentru sofisis):

Sunt păsărici grămadă.
Doar că sunt la purtător, nu la tarabe. laughing
Aici prostituția e legală așa că sunt o grămadă de locuri/străzi cu activitate dedicată. Face parte din activitatea turistică. laughing

| sofisis a răspuns (pentru Hammurabi):

E clar, nu am fost turista cand trebuia. laughing) Trebuie sa imi revizuiesc tara de vacanta de la anul happy

| sofisis a răspuns:

8 ore jumatate.

| mentholinks a răspuns:

7 jumate daca ma va angaja.

| Endoryus a răspuns:

| HadesSs a răspuns:

8 ore, ca am invatat carte la viata mea laughing

| Justme1997 a răspuns:

8 sau 8 jumate

| wpetterssone a răspuns:

Stau 14 ore, însă lucrez cel mult 6 ore pe zi.