| Marlena852 a întrebat:

Cand nu-si mai alapteaza o iepuroaica puii?

8 răspunsuri:
| reihiuke a răspuns:

Cand se fac mari

| thewomaninwhite a răspuns:

Atunci cand incep ei sa se adapteze si sa manance ce le dai tu de exemplu trifoi morcovi cred ca dupa o luna-2 dupa ce ii naste

| Clawd3lw a răspuns:

Eu am avut iepuri, sunt de la tara, si dupa 1 luna nu mai alapta, ci incepea sa ii loveasca cand veneau sa manance ceea ce ii dadeam ei.
Funda?

| Chuchk a răspuns:

Trebuie sa ii lasi cel putin 10 saptamani pana isi deschid ochi iar dupa incearca sa vezi daca puii se simt rau fara iepuroaica daca iepuroaica e agresiva cand incerci sa ii iei pui nu ii misca de langa ea!

| Clawd3lw a răspuns (pentru Chuchk):

10 zile nu 10 saptamani man.

| Chuchk a răspuns (pentru Clawd3lw):

A multumesc pentru corectare.

| AlePanda a răspuns:

Dupa 1 luna sau 2 de la nastere cred...

| anacom a răspuns:

Cand cresc mari