| AlexAlex16 a întrebat:

Cand se cinsteste ziua domnului?

Răspuns Câştigător
| IepurashRocker a răspuns:

25 Decembrie, de Crãciun happy

1 răspuns:
| elena a răspuns:

Daca te referi la vecinul tau - domnul-, nu stiu, cand este ziua lui, dar daca vorbesti de Domnul Nostru Iisus Hristos, atunci ziua lui se cinsteste la Craciun, care este, in fiecare an, la 25 Decembrie

Daca te referi la vecinul -domnul-, atunci nu stiu, cand este ziua lui, dar daca vorbesti despre Domnul Nostru Iisus Hristos, atunci sa stii, ca s-a nascut in noaptea dintre 24 si 25 Decembrie...chiar asa, "cand se cinsteste ziua domnului?"

Întrebări recente