| mihai_1757 a întrebat:

Când se duce cu colindu? dar cu steaua?

Răspuns Câştigător
| Chamberlin a răspuns:

Pe 23 dec incep colindele, iar cu steaua se duce pe 24 dec.
funda?

6 răspunsuri:
| TheBestAndreea98 a răspuns:

Cu colindu e indicat in seara de Ajun;

| BlackEyedGirl a răspuns:

Cu colindul te poti duce si de maine, eu ma duc deja de 2 zile laughing si cu steaua, nu stiu pe 23-24

| Florenta16 a răspuns:

Cu colindul te duci in seara de 24, dar si cu o zi inainte te poti duce cu steaua. te duci cu plugusorul de revelion si cu sorcova de 1 ianuarie. Bafta!

| AlexIsAnAI a răspuns:

Cu colindul se duce pe 23 si 24. Fundita?

| CopilBre a răspuns:

Colegii mei au inceput colindul de pe 20, asta nu stiu sigur cand se merge dar cu steaua se merge in dimineata de Craciun pentru a anunta Nasterea Domnului.

| marcelXXL a răspuns:

De pe 24 decembrie :] funda?