| AlExAlExAnDrU a întrebat:

Cand se raceste vremea?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Probabil saptamana viitoare va veni frigul drag asteptat. Imi pare asa rau ca timpul cald tine mai mult dar incepand de anul viitor tariile din UE sunt obligate sa faca reducere de 20% al CO2 si speram sa fie un avantaj ca sa se remedieze clima fara atata caldura in multe luni de zile.

| VadTot a răspuns (pentru mgtow):

Sa o crezi tu pe asta! Ce sa distrus in sute de ani crezi ca se va mai remedia in cativa ani!laughing)Ar Trebui sa dispara multe chestii ca natura sa si revina! Cat a distrus omul crede ma ca natura nu si va mai revenii prea curand!

1 răspuns: