| blackrain a întrebat:

Cand stati pe net, pe ce situri va pierdeti vremea? cu exceptia facebook. rasp decentwinking

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! in afara de TPU, citesc site-urile de presa, si nelipsitul google pentru a cunoaste, a invata, si pentru a afla cate ceva despre cineva.happy

| MrAngelus a răspuns:

Pe Wikipedia [si TPU], pentru ca imi place sa scriu articole enciclopedice. Ajut lumea dandu-le informatii despre ceea ce vor sa stie.

| AlinaaAli a răspuns:

TPU!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| eandopuncttk a răspuns:

Cel mai coool :loc: de pierdut vremea e pe TPU in categoria religie laughing

| KaylaSlvt a răspuns:

9gag.com. incearca-l, nu te vei mai plictisi in veci.

| HaineDeVis a răspuns:

Dupa TPU urmeaza www.hainedevis.ro
glumesc, succes :)

| dorne a răspuns:

Cinemarx, TPU, si pe pariuri sportive mai rarut