| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce siteuri mai pierdeti vremea?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
11 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

TPU,Facebook,Youtube,Site-uri cu Anime-uri

| Harley18 a răspuns (pentru RainmakerX):

Ce gen de animeuri iti plac?

| RainmakerX a răspuns (pentru Harley18):

Pai...de toate.
Mi-au placut: Sword art Online 1 si 2, Future Diary/Mirrai Nikki,Tokyo Ghoul, Another, Another, Pandora Hearths, Akame Ga Kill, Soredomo Sekai/Still world is beautiful, Zetsuen no tempest Acestea mi-au placut.
Dupa cum vezi sunt toate genurile de la Fantasy Action pana la Drama si Romance. Mai mult imi plac cele Psihologice Romance.Toate din cele mentionate mi-au placut.

Ultimul pe care l-am vazut s-a numit "My little Monster" -Romance pe care mi l-au recomandat prietenii de pe TPU. M-a surprins in unele locuri. Din cand in cand (rar) mai are si actiune si anumite faze care chiar te fac sa zici "WTF" sau sa razi, depinde.

https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/......iginal.jpg

In curand o sa ma apuc de Fate Stay Night Unlimited Blade Works si Atack on titan.

| RainmakerX a răspuns (pentru RainmakerX):

Another e de 2 ori :3 Scuze!

| KillMePlease a răspuns:

TPU, WeHeartIt, Instagram, Wattpad, YouTube

| pufulescu a răspuns:

Site-uri rusesti cu poze. De exemplu fishki.net, kaifolog.ru

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Eu pierd vremea pe youtube cel mai mult, facebook, TPU, ask.fm și we heart it..cam atât.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

TPU, noulpamant, youtube.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Facebook, TPU, youtube, tumblr.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

TPU, youtube, Pinterest

| doreal a răspuns:

Youtube, TPU, wattpad si cateodata facebook