| AnMa a întrebat:

Cand vom avea urmatoarea vacanta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 18 aprilie pana pe 25

23 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

La Paste.

| Parker a răspuns:

Peste 4 saptamani parca.Pastele.

| Ervin a răspuns:

La paşte. dacă nu la paştele cailor

| Cappuccinooo a răspuns:

Vacanta de Paste care incepe pe 15 aprilie (vineri) si se incheie pe 26 aprilie (marti ).Eu asa stiam, sper ca te-am ajutatkiss

| Anita20Peace a răspuns:

Eu stiu ca pe 15 Aprilie.

| Curiosu a răspuns:

Cred ca te referi la vacanta de pasti nu stiu exact dar avand in vedere ca pastele e pe 24 si pica duminica atunici cred ca de pe 25

| Lyiia a răspuns:

Urmatoarea vacanta este cea de Paste, care incepe pe 15 aprilie[vineri]si se termina pe 25[luni].
Vacanta placuta!

| scully a răspuns:

De Pasti

| nikol_8225 a răspuns:

Pe 15 aprilie

| MaeRi a răspuns:

Vom avea o vacanta de paste, pe 16 aprilie pana pe 25 aprilie.

| Allyţu a răspuns:

Cea de Pasti! YUPYYY!:X! Deja o astept, pacat ca e doar o saptamana crying

| kRyStY_1411 a răspuns:

Peste o luna la pasti FUNDA?

| kRyStY_1411 a răspuns:

Vacanta se apropie adica peste 1 luna aprox FUNDA?

| alexxi a răspuns:

La pasti happy

| alexxi a răspuns:

Adica 24 aprilie e pastele

| andreea_5200 a răspuns:

Pe 16 aprilie

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

De sambata pna duminica

| LOADING █████████99% a răspuns:

Buna.
Vom avea urmatoarea vacanta de Paste.(1 saptamana)
Funda?

| Alinutzaa95 a răspuns:

De paste. Funda?

| NarcisTheBestForever a răspuns:

De Paste!

| ShaLuN a răspuns:

P e 22 aprilei vinerea inainte de paste > pastele o sa fie pe 24 aprilie duminica. Funda te rog.

| ShaLuN a răspuns:

Lumea vacanta ii de pe 22 aprilie care 15 si care 18 cine vo amagit intrebati mai bine derectoarele la scoala voi credeti de ce o aminato pe aceasta cu o saptamana mia tirziu ca sa nu fie mare diferenta deoarece ca pastele acum cade mai tirziua
anul trecut o fost pe 4 acum pe 24 este diferenta nuuuuuuu si vacanta de paste intodeauna ii cu vreo doua zile inainte de paste adica anul acesta pe data de 22 aprilie. Sper ca te-am ajutat
.

| stelutza2196 a răspuns:

Urmatoarea vacanta ne va fi acordata cu o saptamana inainte de Sfintele Pasti (24 aprilie), adica mai exact.vom lua vacanta in vinerea de 15 apriliehee hee