| music1is2life a întrebat:

Cand urmeaza urmatoarea vacanta?

12 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

De Pastisad

| MioaraParalescu a răspuns:

Vacanta de pasti peste 3 luni sad

| DaReZon a răspuns:

Pai acum pe la Pasti o saptamana sau doua cred. Pt cei care au examen (a 8 a) termina mai repede dar trebuie si sa inveti pentru examenwinking

| MrBlueEnergy a răspuns:

Urmatoarea vacanta va fi cand o-i raci/rupi o mana/picior thumbs up

| DaNaDoT a răspuns:

De Paste, dar o sa fie si saptamana aia altfel in care nu se fac ore.

| Bella12 a răspuns:

La Pastisad

Răspuns utilizator avertizat
| Boouublees a răspuns:

Pe 7 aprilie - 22 aprilie

| EliXirR a răspuns:

De paste, insa ianainte de vacanta cu o saptamana, exista un fel de proiect in care, in ultima saptamana, inainte de vacanta, nu se fac ore dar se fac activitati. Funda?

| anna_3159 a răspuns:

In aprilie! 2 saptamani

| londonmara a răspuns:

De pasti(15.4.2012)apoi cea de vara(20.6.2012)funda te rog

| Bebelasul11 a răspuns:

Pai depinde cand vrei u sa iti iei o vacanta. laughing alegi o zi, doua o saptamana cat vrei