| razvan168 a întrebat:

Cand se ia urmatoarea vacanta?

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Uite aici, http://www.didactic.ro/stiri/structura-anului-scolar-2012-2013
Pa, pa.

| anad a răspuns:

Vacanta de primavara – sambata, 6 aprilie 2013 – duminica, 14 aprilie 2013 si e posibil sa mai fie o saptamana liber in perioada 1 mai- 6 mai! (sunt zvonuri ca se da liber si in 2 si 3 mai ).

| BrokenArrow a răspuns (pentru anad):

" e posibil sa mai fie o saptamana liber in perioada 1 mai- 6 mai! (sunt zvonuri ca se da liber si in 2 si 3 mai )."
Şi... după tine... nu ii acelaşi lucru?

| anad a răspuns (pentru BrokenArrow):

Ce-i de neinteles? Vacanta e in aprilie (doar o saptamana) si eu am spus ca si in mai, pe langa data de 1Mai sa se dea liber si pe 2 si 3 mai si impreuna cu cele 3 zile la Pasti sa fie inca o saptamana libera! (in structura anului scolar, in mai, sunt doar 2 zile libere: 1Mai si 6 mai).

| BrokenArrow a răspuns (pentru anad):

Ai spus O SĂPTĂMÂNĂ in perioada 1-6 mai. După aia ai spus că e posibil să se dea liber şi in 2 şi in 3 mai.
Acum, eu sunt aia care nu inţelege sau tu eşti ăla care nu ştie să se exprime?

| anad a răspuns (pentru BrokenArrow):

In 1 mai, miercuri, e liber: daca se da liber si joi, 2 mai si vineri, 3 mai, urmeaza sambata, 4,, duminica, 5, si luni 6, liber ca-i Pasti! Sunt 6 zile?

| ionutzul31 a răspuns:

Peste o luna, nu stiu exact cand

| DarkOrbitMoon a răspuns:

6 aprilie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Vezi aici întreaga structură a anului şcolar 2012-2013,
http://www.scoala-sfmaria.ro/scoalaPrimara/StructuraAnScolar.php
Te pup!

| GirlLăvHell a răspuns:

6 aprilie 2013 - 21 aprilie 2013

Răspuns utilizator avertizat
| CatalinaKaty a răspuns:

Dupa 5 Aprilie happy

| DeeaDiduu a răspuns:

Dupa ''scoala altfel'' din cate stiu eu

| xAndraa23 a răspuns:

Pe 6 aprilie, pana pe 14. Si o sa ne mai dea de Paste 2-3 zile

| Andrush_Andra_1983 a răspuns:

Pe 6 aprilie, dupa saptamana "scoala altfel" big grin funda?