| george28demian11 a întrebat:

Care a fost preferatul tau in finala romanii au talent?

Răspuns Câştigător
| BonnieBonish16 a răspuns:

Adrian Tutu. va rog terminati cu aberatiile, cum ca ar fi castigat pe baza povestii! are un talent mare, si acela este cel de a transmite un mesaj, de a intra in sufletele oamenilor. un copil fara parinti care incurajeaza toata tara sa`si iubeasca parintii. un copil singur care ii incurajeaza sa nu plece din Romania! si in plus, dragii mei, noi am votat, el a castigat corect. asa ca, eu, Adrian si toti sustinatorii lui, ne f'tem pe parerile voastree!

9 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Valentin Dinu

| mistikk a răspuns:

Adrian Tutu...a fost este si va fi preferatul meu mereu

| Eclipse_8761 a răspuns:

Narcis Ianau

| ClaSiU a răspuns:

Iustin Narcis...pentru ca el cu adevarat avea un talent aparte ...nu trebuia sa castige Tutu!
De ce?

Pentru ca el a castigat datorita povestii lui nu talentului! Ala nu e talent ce are el...pot si eu sa fac o melodie si sa inregistrez!

Peace

| gєσяgιαηα a răspuns:

SAunt de acord cu BonnieBonish16. Tutu Adrian merita happy

| jean4 a răspuns:

Eu sunt foarte dezamagit ca a castigat Tutu fiindca nu a avut talent nici de primii 5. Dupa mi ne eu cred ca cei mai talentati au fost 1. Narcis Iustin Ianau. 2.Rebeca( fetita aia de 7 ani). 3.Balance. Tutu Adrian ea muiat pe toti romanii cu povestea lui si tot rominu a muscat momeala. Dar eu sunt dezamagit ca nu a castigat adevaratul talent. postat la 1 Mai 2011 14:05

| DeeaDeuTsa a răspuns:

Adrian Ţuţu evident:X

| bubulik a răspuns:

Adrian Tutu

| anonymsv a răspuns:

Valentin Dinu si eu