| Addз a întrebat:

Cine a fost preferatul tau la finala "Romanii au talent"? Dau funda, daca dati si voi!

Răspuns Câştigător
| AndyAndrea a răspuns:

Eu cred ca iustin ianau...dar si castigatorul...am dat vot pentru amandoibig grin

9 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Cosmin agache un talent adevarat

| Millanteria a răspuns:

Narcis Iustin Ianau
Un talent adevarat. Nu RECITA niste versuri, ci le CANTA, si inca foarte frumos. Bravo lui!

| misu a răspuns:

Oricine in afara de castigator.da funda, si pun si eu imediat intrebara si dau si eu

| Infernia a răspuns:

Tipa care a cantat nightwish

| RaVuL a răspuns:

Trupa Ballance si Barmanu ala Adi nu stiu mai cum

| karminuta a răspuns:

Eu cred ca Narcis Ianau cu vocea suptire ala da talent! Nu ala cu iubiti-va parinti Adrian Tutu nu trebuia sa castige! Fundita?

| lila_7629 a răspuns:

Cosmin sh tutulove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck al tau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cosmin agache

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grasutzele :*