| UrsuletzMicutz a întrebat:

Care credeti ca este importanta traditiilor si obiceiurilor de iarna? Din curiozitate... Funda?kiss

Răspuns Câştigător
| Dolwee a răspuns:

Reuniunea celor dragi, rude, parinti. Este cel mai important, craciunul ne face pe toti sa zambim, darurile primite dar si reintalnirea cu celor dragi. Craciunul de ajuta sa ne revedem ^^

1 răspuns:
| robertyno97 a răspuns:

Dupa parerea mea in acele momente cea mai importanta este familia si timpul petrecut cu aceasta... poate ca pentru unii este ceva gen religie si chestii din astea dar tot familia e la baza...