| love44katyp a întrebat:

Hey. am nevoie urgent : prezentatzi-mi opiniile voastre in legatura cu importanta pastrarii obiceiurilor si traditiilor populare big grin

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă nu le respectăm şi le lăsăm să plece în negura timpului ne pierdem originalul ca popor, naţie, cultură!
Pa, pa.

1 răspuns:
| AcI a răspuns:

Poi traditile populare!
De craciun neaparat trebuie sa ai sarmale rolling on the floor
Daca nu ar mai fi traditile si obiceiurile de pasti si de craciun nu am mai avea ce manca de sarbatori crying fara sarmale, oua rosi, cozonac chiat aiurea fara ele )