| droomather a întrebat:

Care e cea mai buna clasa la 4story? Si daca se poate spuneti si cu ce arata mai bine(felina, om sau zana).

3 răspunsuri:
| OreoCookie a răspuns:

Pai droomather cele mai bune clase la 4story sunt:sa incepem cu omul la el sunt cele mai bune clasele preot si arcas, la zana sunt cele mai bune clase evocator si magician, iar la felina razboinic si somnambul. Sper ca te-am ajutat mult si eu joc 4story.Succesm in joc!

| Asasinnnn a răspuns:

Felina

| Andutzu30 a răspuns:

Uite joc de mult timp 4story si am experienta in el, iti spun sincer ca cele mai bune sunt:1.Umblator nocturn(somn) 2. razboinic 3.arcas 4. preot 5.magician 6.evocator.Succes la joc.