| Shmekeru a întrebat:

Care e cel mai tare metin pe care l-ati jucat?
(funda)

Răspuns Câştigător
| 3my098 a răspuns:

HammerMT2
GlacialYTmt2
Metin2xp
Metin2rospeed

Ti le-am pus in ordine dupa "frumusete"

HammerMT2 E cel mai fain din cele 4 finca are tot ce tiai putea imagina la magazin

Armuri posedate
King1-King2
Arme legendare
Arme epice
Arme normale
Npc de grad cavaleresc
Npc de level 127
Npc de skill all P

Dar hammermt2 Se va deschide la vara happy Deci poti juca unul din cele 3 ramase

6 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

Http://royalstarsmt.com/ si e on sv
sau
http://193. 84. 64. 189/ tot on

| 愛日本 a răspuns:

Metin2 BlackNight [big grin] Acesta estefavoritul meutongue [Fundaaa]?

| barsorin a răspuns:

Sal! F ara indoiala cel mai bun metin2 este Metin2United. Daca s-ar inchide nu as mai juca metin2.

| cosminvalerian a răspuns:

Cel mai tare metin e metin2 united, de ce? dupa ce te bati cu cate animale (vreo 7) iti da nivelul 30, si e tare (fun fun!)

| Dragonel a răspuns:

Earthmetin2 e cu sigurantawinking

| Marianutzu a răspuns:

Metin 2 Tim deoarece faci level foarte usor si repede si gasesti iteme si banii pe jos si multe altele