| GoSsip GiRl a întrebat:

Care este actorul sau actrita voastra preferata? Eu una ca actrita o prefer pe Julia Roberts.

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Julia Roberts, Jessica Alba si Hillary Duff sunt actritele mele preferate. Ca actori apreciez mult pe Robert de Niro, Mel Gibson sau Jim Carrey. Oricum daca e sa vorbesc de actori si actrite romani i-as pune la egalitate cu cei de sus pe Gheorghe Dinica, Sergiu Nicolaescu, Ion Dichiseanu, Anda Calugareanu si multi altii. Avem si noi valorile noastre. Pacat ca unii nu stiu sa le aprecieze.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Julia Roberts si Steven Seagal.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Allison Mack.

| Brotacelu a răspuns:

Jason Statham
A jucat in: Crank, The Transporter, Celular, The Italian Job, Cellular, Chaos, The Bank Job, Death Race, War, In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale... si multe altele

| Gregory a răspuns:

Salutare! Actorul meu preferat este Robin Williams, iar ca şi actriţe îmi plac Nicole Kidman, Meryl Streep, Thalía, Halle Berry, şi Vanessa Williams. Numai bine happy

| fevrier a răspuns:

Johnny Depp şi Sean Connery.

| pypa007 a răspuns:

leonardo caprio
arnold schwarzenegger
Tom Cruise
Dwayne Johnson
Janet Gaynor
steven seagal

| Dianna a răspuns:

Jessica Alba e simpatica.

| Dianna a răspuns:

Ah. i normal Johnny Depp =pe~

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Johnny depp

| mandy3 a răspuns:

Jordin Sparks

| Alex_6662 a răspuns:

Vin Diesel.