| Lily94 a întrebat:

Care este actorul vostru preferat? Dar actrita?

Răspuns Câştigător
| Alexa204 a răspuns:

Adela popescu si Vlad gherman.winking

22 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Actor : Johnny Deep
imi place mult cum poate sa joace si roluri comice dar si roluri sumbre si gotice...mai ales cand regizor e tim burton

Actrita preferata?
...aici am mai multe
Ema Watson, Ema Stone, Mila Kunis si Natalie Portman

| Dumnezău a răspuns (pentru Apache):

Depp,coane,Depp,pentru ultima oara, se scrie Depp.Sau va ganditi toti astia ce scrieti cu dublu E la deep-throat si o fecioara cu gura infasurata in jurul madularului proprietate privata?

Ah, da, se scrie Emma, la cele doua actrice, cu dublu M.

| Rockart a răspuns:

Actor: Mel Gibson.
Actriţă: Julianna Margulies (până acum).

| Hopeees a răspuns:

Actorul preferat thinking Paii am 3 : Vin Diesel, Paul Wesley & Ian Somerhalder.

Actrite : Nina Dobrev, Reese Witherspoon.

Funda?

| CandyHearts a răspuns:

Actorul:Chris Tucker si actrita:Michelle Rodriguez

| faramatania a răspuns:

Actor,Jude Law, şi actriţa, Kristina Klebe.rolling on the floor

| M25M a răspuns:

Robert de Niro/Kate Winslet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chack Noris laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hugh Laurie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai am pe van Damme. Armond Svartenegher imi pare rau nu stiu cum se scrie Sislvestern Stallone cu Rocky Balboa : Jackie Khan Kung Fu8o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adam Sandler şi Jennifer Aniston.

| gingergirl1 a răspuns:

Hmmm...actrita preferata:Selena Gomez!

| Kinus12 a răspuns:

Actorul meu preferat este Nicolas Cage, iar actrita mea preferata este Angelina Jolie!

| Alexandra7201 a răspuns:

Actor: Johnny Depp, iar actrita nu cred ca am una preferata.

| xForSmile a răspuns:

Actorul meu preferat este Ian Somerhalder ( L-a jucat pe Damon Salvatore din TVD) :X:X:X:X:X Il adorrr :* Si actrita as ofta pentru selena gomez big grin

| Dumnezău a răspuns (pentru xForSmile):

Ai opta, fiinta scelerata.Nu ofta, asta e cu totul altceva.De jale alegerile tale, se vede ca te uiti la filme si seriale de dai pe dinafara!

| IasMin1 a răspuns:

Chack Noris [actorul si actrita {Stela Popescu

| AdiAdrian1995 a răspuns:

Jason Statham si Robert Downey Jr.
Jennifer Aniston si Emma Stone

| BlackManJe a răspuns:

Jean Claunde Van Damme

| Cocooos a răspuns:

Brant Daugherty si Nina Dobrevwinking

| GoodBoyLoveGirl a răspuns:

Anqeligue Boyer si Gabriel coronelhappy

| valer4ika a răspuns:

Printre actritele mele preferate se numara:Ozge Ozpririnci, Berguzar Korel, Ozlem Ilmaz.....cit despre actori pot spune ca imi place :Song Il Gook.