| Symina a întrebat:

Care este cea mai frumoasa intamplare din viata voastra?

Răspuns Câştigător
| Kydie a răspuns:

A mea a fost atunci cand eu stateam la bloc la etajul 4... atunci parintii mei se pregatea sa impacheteze lucrurile. au ajuns la dus covoarele eu ma uitam...pana cand a venit sora mea si m-a impins si am cazut pe covoare ei bine am primit o palma de la maicamia tot a fost ce mai faina zitongue funda? please!

6 răspunsuri:
| Minalore a răspuns:

Cea de azi! big grin
Fratele meu mai mare a comandat acum cateva zile o unitate centrala noua si a lui mi-a dat-o mie! Mama a adus de la servici de la ea un monitor si tastatura...initial tastatura era pentru mine si monitorul tot la fel. Insa monitorul era HD asa ca l-a luat fratele meu. Si unitatea care mi-a dat-o el nu avea mufa pentru tastatura aia misto asa ca a luat-o el, dar o sa imi iau eu mufa pentru tastatura ca imi place mai mult decat cea pe care mi-a dat-o el + ca lui ii place asta pe care o am eu acum (aia veche a lui) si cand imi iau mufa o sa mi-o dea mie pe aia tare...Super!

| CristalClear a răspuns:

Faptul ca m-am nascut tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand am realizat ca numai mamei mele nu ii pasa de mine, nu si tatei.
Chiar m`a luminat, m`a facut mai tare in fata provocarilor din viata. Daca n`ar fi el nu stiu daca as mai fi ce sunt [Asta a sunat cam ciudatthinking].
Bafta`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| Angie12 a răspuns:

Cea mai frumoasa intamplare din viata mea a fost cand am fost in turcia si in franta a da si in Italia! fundita?

| dragos_4725 a răspuns:

Sa castig la loto foarte des