| Damii a întrebat:

Care e cea mai frumoasa intamplare din viata voastra?
Dau funda la aia care m-a impresionat!

Răspuns Câştigător
| sakura_7121 a răspuns:

Cea mai frumoasa zi din viata mea a fost cand am aflat ca baiatul pe care il plac la nebunie mi-a spus un dulce si amoros "Te iubesc"
Atunci pentru prima oara am simtit ca viata mea are rost si... sa nu incetez sa-l mai iubesc pe acest baiat.

7 răspunsuri:
| DrDeath a răspuns:

Cea mai frumoasa intamplare din viata mea a fost aceea cand am mers cu familia la Paltinis si m-am dat cu SnowBoardul pentru prima data.happy
Sau aceea cand m-am dat cu LongBoardul prima data pe sosea.
Este cel mai placut sentiment sa simti viteza si siguranta cu care mergi pe LongBoard.Sa simti vantul in par(am parul lung), sa te simti liber sa mergi cu el.Este cel mai placut sentiment pe care l-am avut in viata mea.
Fie care are o alta intamplare dar aceasta este intamplarea mea.

| Jeozelin a răspuns:

Intr-o zi ma dusesem la verisoara mea si am gasit pe drum o foaie murdara si arsa...am deschis-o cu scarba si m-am speriat deoarece arata EXACT CA O HARTA DE COMORIca s-o no mai lungesc prea tare am ajuns la verisoara mea si am inceput sa cautam acea comoara cand am gasit-o am deschis-o si i-a ghici ce am gasit! 10000 de lei si 6 lantisoare de aur era suuuuuuuuuuuper cool! ti-am impresionat asta a fost o aventura pentru mine si inca eu ti-am spus-o pe scurt.

| Flori a răspuns:

Nu pot spune ca am avut, pana acum,"cea mai frumoasa intamplare", dar...cu siguranta imi voi aminti o anumita zi...Era o zi frumoasa, de vara(acum vreo 2 ani), iar eu a trebuit sa-l iau pe verisorul meu de la gradinita.Era la grupa Fluturilor(cei ce vor merge,in anul urmator,la scoala).O fetita blonda,cu carlionti iesindu-i din sapca pe care maicasa i-o indesase,pur si simplu, pe cap, se apropie de mine si ma trage de pantalon.Era imposibil sa nu te inmoi in fata acelor ochi mari albastri.Dupa ce m-a analizat indeajuns,se uita la maicasa si-i zice:"-Mamii! Cand o sa cresc vreau sa fiu ca ea"."-De ce,mamii?"."-Pentru ca e frumoasa si miroase frumos".
Nu stiu de ce,dar,din acea zi,mi-a ramas in minte privirea aceea sincera si glasul acela tremurand.Poate pentru ca inocenta copilariei e efemera. Poate pentru ca e asa de usor sa vezi in cineva un idol. Poate pentru ca,uneori, avem nevoie de cineva care sa ne aminteasca ca da!, exista ingeri si pe pamant.

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Cand am mancat un hotcat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand mi-am intalnit prietena cea mai buna.:X:X:X:X. Deci a fost cam asa :

Din prima zi de scoala, cu ea am stat in banca.Sincera sa fiu nu mi-a placut automat de ea.Dar au trecut anii si mi-am dat seama, ca nu toti au avut norocul pe care l-am avut eu.Ea m-a ajutat mereu si niciodata nu am stiut cum sa-i multumesc.Am avut multe intamplari superbe cu ea. Prima este :

Eram in clasa I si ea se juca h2o. M-am alaturat si eu, asa de curiozitate. Si in timp ce alergam, eu am picat.Toti care au vazut asta, au ras pentru ca imi rupesem strampii. Dar ea era singura care mi-a dat mana si mi-a spus sa nu fiu trista, ca tuturor li se intampla aceste lucruri si ca nimeni nu e perfect.Si atunci am zambit si am mers increzatoare, chiar daca aveam strampii rupti.Stiam ca langa mine e o persoana deosebita.

| Elena_Bot_1971 a răspuns:

A fost atunci cand tatal meu o fost l balta cu pesti si a incercatc sa prind un peste cu mana din blta si tunci a picat in apa