| ProxyDiamond a întrebat:

Care este cel mai ingrozitor film care l-ati vazut vreodata?

3 răspunsuri:
| Pustoaicaaaaaa a răspuns:

Ingrozitor in sensul de ce? thinking, socant, de speriat, de groaza? daca te referi la filme de groaza sunt mai multe, de ex. Mirrors, Silent Hill, Stay Alive, Jack spintecatorul, The shining, The sixth sense, The exorcism of Emily Rose, The exorcist, si mai sunt multehee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut cateva filme dar nu le mai stiu numele...imi plac filmele cu godzile care mananca oameni sau ii raneste, filme in care cei ce fac expeditii in munti se ratacesc si ajung sa fie devorati de creaturi